1. Home
  2. Довідник за модулями
  3. Склад
  4. Оприбуткування медикаментів на склад 
  1. Home
  2. Довідник за робочими місцями
  3. Склад
  4. Оприбуткування медикаментів на склад 

Оприбуткування медикаментів на склад 

Щоб почати списувати медикаменти для пацієнтів їх спочатку необхідно “завести” на склад. Оприбуткування працює таким чином:
Переходимо в розділ Склад – Оприбуткування, натискаємо кнопку Додати прибутковий ордер
Заповнюємо інформацію про накладну: Дата створення оприбуткування – створюється автоматично Дата накладної – ви її  обираєте власноруч. Номер накладної – заповнюєте якщо він є. Постачальник – обираємо зі списку (якщо в списку відсутній потрібний постачальник, ви може додати його в розділі “постачальники”) Склад – обираємо склад на який ми робимо оприбуткування. Увага! Якщо вам потрібно завести різні медикаменти на різні склади, необхідно зробити накладні на кожен склад окремо. Знижка – гуртова знижка на всі медикаменти ПДВ – гуртова націнка ПДВ Після заповнення накладної натискаємо кнопку “Створити”
Тепер ми маємо вікно для додавання медикамантів Щоб оприбуткувати медикамент, для нього обов’язково має бути створена інформаційна картка в розділі Склад – Медикаменти. В полі Медикамент обираємо медикамент зі списку, за кодом або назвою. Коли ми вибрали медикамент ми можемо заповнити термін придатності та серію (це не обов’язкові поля). Обов’язково маємо заповнити кількість медикаменту, який ми оприбутковуємо на склад. Увага! Кількість яку ми заповнюємо в полях “кількість упаковок” та “кількість штук” сумуються. Тобто, якщо ви отримуєте медикаменти цілими упаковками – ви вказуєте лише кількість отриманих упаковок, не вираховуючи кількість штук в них, це зробить програма автоматично. Якщо ви отримуєте медикаменти НЕ цілими упаковками, тобі вам необхідно вказати кількість цілих упаковок та штук які прийшли не цілою упаковкою. Наприклад: Ви отримали 2 упаковки ампул, в кожній з яких по 10 штук, та ще 5 ампул окремо. В полі оприбуткування ми вказуємо це таким чином:
Після чого програма підрахує загальну кількість медикаментів, які зайшли на склад:
Обов’язково треба вказати ціну за упаковку медикаментів без ПДВ, після цього можна натиснути кнопку додати та медикамент оприбуткований. Таким чином ви додаєте всі медикаменти. Після оприбуткування можна перевірити кількість медикаментів, що були заведені на склад. Це можна зробити в розділі Склад – Медикаменти.

Пов`язані статті