1. Home
 2. Довідник за робочими місцями
 3. Адміністратори / колцентр
 4. Робота із страховими візитами та корпоративними споживачами
 1. Home
 2. Довідник за робочими місцями
 3. Бухгалтер
 4. Робота із страховими візитами та корпоративними споживачами
 1. Home
 2. Довідник за модулями
 3. Налаштування
 4. Робота із страховими візитами та корпоративними споживачами

Робота із страховими візитами та корпоративними споживачами

Логіка роботи зі страховими пацієнтами та корпоративними споживачами ідентична та полягає в тому що за проведені послуги пацієнту повністю або частково сплачує інша юридична особа (страхова компанія або корпоративний клієнт).

Для спрощення надалі розглянемо приклад саме страхового пацієнта. Послідовність дій для роботи з корпоративним клієнтом ідентична.

Під час запису нового пацієнта на візит необхідно обрати тип візиту Страховий та обрати “Новий поліс“. З’явиться форма додавання нового страхового поліса для пацієнта, який буде закріплений за ним протягом терміну дії цього поліса.

Якщо пацієнт звертався раніше у нього був зазначений поліс СК – необхідний тип візиту та поліс по якому обслуговується пацієнт буде обрано автоматично.

На формі створення нового поліса необхідно ввести номер поліса, обрати страхову компанію або корпоративного споживача зі списку. Для корпоративних клієнтів достатньо обрати тільки назву споживача зі списку.

Існує і інший спосіб додавання поліса СК для пацієнт. Це можна зробити перейшовши в повну карту пацієнта та в розділі Поліси СК додати новий.

 

Проведення та гарантація послуг

Якщо тип візита – страховий, для проведення гарантації послуги необхідно обрати чекбокс “Гарантовано” та за потреби вказати процент франшизи (процент від вартості послуги який сплачує пацієнт). 

Якщо послуга повністю сплачується страховою компанією або корпоративним клієнтом – значення франшизи залишається 0%.

Також, у візиті може бути комбінація повністю гарантованих, повністю НЕ гарантованих та частково гарантованих послуг. Сума до сплати в балансі візиту буде в такому випадку відображатися тільки так, яку має сплатити пацієнт:

Сума до сплати СК або корпоративним споживачем буде сформована у вигляді акта наданих послуг в звіті Споживачі

Пов`язані статті