1. Home
  2. Довідник за модулями
  3. Послуги
  4. Як працювати з шаблоном прайсу?
  1. Home
  2. Довідник за робочими місцями
  3. Бухгалтер
  4. Як працювати з шаблоном прайсу?
  1. Home
  2. Швидкий старт
  3. Як працювати з шаблоном прайсу?

Як працювати з шаблоном прайсу?

При старті впровадження системи, клініка надає свій прайс, зроблений за шаблоном Лакмус. Шаблон прайса

Як адаптувати прайс клініки під шаблон?

Як правило, у клініки вже є прайс в будь-якому цифровому форматі, потрібно копіювати і вставляти відповідні поля, в потрібні колонки.

Шаблон для прайсу виглядає наступним чином:


Код категорії: номер категорії послуг в довільному форматі

Категорія: Назва категорія до якої відноситься послуга, наприклад: консультації.

Тривалість: тривалість проведення послуги може бути вказана лише в числовому значенні в хвилинах. Коректний формат: 15 Не коректний формат: 15 хв, 15-20, 2 доби Якщо це значення не передбачено, можна проставити 0.

Ціна: означає ціну за якою клініка надає послуги пацієнтам. Ціна вказується гривнях лице в числовому значенні:
Коректний формат: 1500 Не коректний формат: 1500-3000, 1500 грн
Система не надає можливості ставити динамічну ціну та змінювати її для кожного пацієнта індивідуально, в кожен візит підтягується єдина ціна з прайсу.
Якщо в клініці індивідуальна система ціноутворення під кожного пацієнта – зверніться в нашу службу підтримки для підбору оптимального методу формування прайсу.

Код: Це код послуги, Код є ідентифікатором послуги в системі. Він обов’язково повинен бути унікальним, програма не пропускає послуг з двома однаковими кодами. Код може бути створений автоматично в excel. Також за допомогою кодів можна виділити різні категорії послуг, наприклад:
Всі послуги з розділу консультації починаються на 1 ….
Всі послуги з розділу маніпуляції починаються на 2 ….

Стандартний споживач:
це базова тарифна група яку можна в подальшому використовувати для страхових компаній або інших контрагентів. Як правило тут ціна ідентична колонці Ціна.

Прайс 1, 2, 3 …: Ці колонки необов’язкові. Тут відображаються тарифні групи для страхових компаній або груп користувачів, таких, як іноземці або ВІП клієнти, для яких передбачено окремий прайс з націнкою або знижкою. Замість назви «прайс 1» – вказуйте назву СК або групи користувачів.

Діла / Сінево: прайс вендорів (лабораторій) – в цьому полі Ви вказуєте ціну, по якій Ви отримуєте послуги у лабораторії (закупівельна ціна), ціну для пацієнтів вказуйте в полі «Ціна».

Як працювати з прайсом надалі, після закінчення впровадження:

Ми рекомендуємо далі працювати з майстер-прайсом, який ви надали нам в Ексель. Після завантаження прайса в програму, ми створимо на гугл диску файл з фінальним прайсом, в який потрібно вносити зміни і правки. Ми періодично будемо його перезавантажувати. Так само, можна вносити точкові зміни в прайсі в програмі, але обов’язково дублювати їх в Ексель версії. Це допоможе не втратити внесені зміни при перезавантаженні прайса і оновленні цін.

Пов`язані статті