1. Home
 2. eHealth
 3. ehealth Заклади

ehealth Заклади

Для реєстрації клініки необхідно підготувати наступні документи:

 • від директора клініки – паспорт, ІПН, цифровий ключ для підпису
 • від самої клініки – дані ЄДРПОУ
 • Юридична назва та адреса клініки
 • Документ, що підтверджує акредитацію (якщо є)
 • Ліцензія

Для того, щоб зареєструвати заклад у системі eHealth, необхідно перейти на вкладку eHealth у правому верхньому куті сторінки Lakmus та вибрати розділ “Заклади”.

Lakmus автоматично визначає назву клініки, яка була зареєстрована в системі. Для того, щоб завершити реєстрацію в eHealth, потрібно натиснути кнопку “Редагувати” поряд із назвою клініки.

Відкриється вікно, в якому необхідно заповнити усі пусті поля у кожному розділі.

Поля, біля яких є кнопка “Додати”, можна додавати в будь-якій кількості (додатковий телефон, документи і т.д.). Також їх можна видалити, натиснувши на “” біля створених полів.

Важливо! Електронна адреса, яка вводиться при реєстрації, буде використовуватися як логін для входу в систему eHealth. На цю ж пошту прийде підтвердження реєстрації. Крім того, дані, заповнені в eHealth, мають відповідати даним, які використовувалися для реєстрації цифрового ключа.

В розділі “Керівник закладу” вводиться інформація не про клініку, а лише про власника/директора закладу.

Коли цей розділ був заповнений, можна переходити до наступного – “Інформація про заклад”.

Вже в цьому розділі заповнюється інформація щодо назви клініки, номера телефону та інше.

Поля Бенефіціар, Код отримувача коштів є обовёязковими, але якщо їх немає у клініки, в поле бенефіціар можна написати “відсутній”, код отримувача – продублювати ЄДРПОУ.

“Адреса реєстрації” – в цьому розділі є можливість ввести тільки існуючі у списку назви міст, вулиць тощо. Після того, як була введена назва, можна обрати її зі списку і вона буде збережена.

У розділі “Акредитація” є можливість ввести необхідні дані по акредитації клініки або залишити опцію “Без акредитації”, якщо вона відсутня.

Відповідно заповнюється розділ “Ліцензія”. У полі “Види економічної діяльності” потрібно обрати вид “Загальна медична практика”.

Коли всі обов’язкові поля були заповнені, можна переходити до збереження, натиснувши відповідну клавішу у лівій частині вікна.

Розділ Ліцензія – поля дата видачі та дата початку дії мають співпадати.

Після цього сторінка буде перезавантажена і у разі успішного збереження з’явиться новий підрозділ – “Підпис”. Для завершення реєстрації необхідно перейти у цей розділ та додати файл з цифровим підписом.

Коли дія “Підписати” буде активована, завантажиться вікно, в якому треба вибрати та завантажити електронний цифровий ключ.

У разі успішного зчитування ключа, завантажиться вікно з інформацією про особу, яка підписала. Можна ще раз перевірити інформацію та натиснути кнопку “Далі”,

Після цього сторінка перезавантажиться, потрібно ще раз натиснути “Підписати” (без повторного додавання електронного ключа) та нажати “Експортувати в eHealth”.

Коли дані будуть збережені, на вказану пошту прийде підтвердження реєстрації.

Для активації облікового запису необхідно перейти за посиланням у листі. Відкриється сторінка порталу eHealth, де потрібно буде створити пароль для даної системи.

Коли пароль буде уведено, відкриється сторінка, на якій необхідно дати згоду з положеннями системи.

Після всіх успішних кроків завантажиться вікно з підтвердженням реєстрації в системі.

Після цього вікно з підтвердженням можна закрити.

На електронну пошту прийде ще одне підтвердження успішної реєстрації.

Після цього необхідно зайти в систему eHealth через Lakmus. Зробити це можна двома шляхами:

 1. перейти в розділ eHealth (як при реєстрації закладу), натиснути на кнопку “Перевірити статус”.

З’явиться вікно системи, в якому треба заповнити поля з логіном (поштою) і паролем, які використовувалися при реєстрації.

Коли дані будуть уведені, натискаємо кнопку “Увійти”. Завантажиться сторінка, на якій буде описано, які дії може виконувати користувач.

Далі натискаємо кнопку “Прийняти та продовжити”. Ви побачите підтвердження успішного входу.

 1. також в eHealth можна увійти через кабінет користувача системи Lakmus. Для цього потрібно перейти в особистий кабінет і знайти рядок “eHealth settings”.

 

Далі натиснути кнопку “Увійти в eHealth”. Процес входу не відрізняється в обох випадках.

Коли НСЗУ перевірить всі дані Вашої клініки, у розділі “Заклади” статус зміниться на верифікований. Також статус можна перевірити,  якщо натиснути кнопку “Перевірити статус”,

 

Можливі помилки:

 • phones[1] type. no duplicate – вказані 2 однакові типи телефонів. Можна додати лише 1 номер кожного типу (мобільний, стаціонарний).
 • archive[0].place – поле архіву не заповнено.
 • $beneficiary:string does not match pattern – не вказаний бенефіціар
 • $website:string does not match pattern – не вказаний сайт клініки

Пов`язані статті